Kaip suderinti malonumą ir saugumą?

prezervatyvaiKalbant apie prezervatyvus, labai svarbu tinkamai suderinti malonumą ir saugumą. Juk perkate prezervatyvus tam, kad būtų galima planuoti savo šeimą, o ne pasikliauti atsitiktinumu. Tačiau malonumas lytinio akto metu yra taip pat svarbus, tad iškyla klausimas, kaip tai suderinti?

Įvairios kokybiškų prezervatyvų rūšys

Tiek Durex, tiek Lifestyles tiek ir kiti žinomi ir patyrę prezervatyvų gamintojai nesiūlo tiesiog vienos tos pačios rūšies prezervatyvų – jų gali būti labai įvairių. Pavyzdžiui, vienoms poroms patinka žaisti su lubrikantais, tad jeigu yra tokie Durex prezervatyvai, kurie padidintų jautrumą ir turėtų papildomą lubrikanto sluoksnį, galima būtų pajusti dar didesnį malonumą – taigi, tokiems atvejams puikiai tinka Durex Sensation arba Durex Elite – abi šios prezervatyvų rūšys yra puikiausiai pritaikytos jautrumui didinti. Negana to, Durex Sensation prezervatyvai turi net penkis šimtus taškelių, kurie dar labiau padidina jautrumą. O tiems, kam patinka prezervatyvai su taškeliais, taip pat siūloma išbandyti ir Durex Ribbed, kurie taip pat turi galimybę iššaukti didelį jautrumą, o daugelis vyrų teigia, kad su šiais prezervatyvais lovoje galima gerokai pailginti meilės procesą.

Juk yra ir žmonių, kuriems lateksas gali sukelti alergiją. Tai yra tikrai negerai, tačiau dabar ir nebus didelė bėda, nes atsirado Durex prezervatyvai, kurie yra pagaminti ne iš latekso – tai Durex Avanti Ultima. Šie prezervatyvai yra tokie pat saugūs kaip ir kiti šios firmos gaminiai, tačiau skirtumas tas, kad jais gali naudotis ir žmonės, turintys ūmią alergiją nuo latekso.

Jeigu norite kuo ilgiau išbūti savo susikurtame rojuje, tuomet galite išbandyti Durex Performa – šie Durex prezervatyvai yra specialiai sukurti tam, kad būtų galima prailginti visą trunkantį malonumą.

Kur pirkti pigiau?

Žinoma, šie prezervatyvai yra labai kokybiški ir maksimaliai saugūs, tačiau eidami į vaistinę ar į parduotuvę turbūt neretai pamatote, kad yra ir nemažai pigesnių prezervatyvų. Tuomet, jums gali kilti pagunda nusipirkti nežinomos firmos prezervatyvus, kurie bus labai pigūs, tačiau kokybė skiriasi tikrai nemažai. Nekokybiški prezervatyvai neretai plyšta, ypač jeigu padėti ne pagal reikalavimus. Taigi, geriau užsukite į elektroninę parduotuvę arba pasidairykite oficialiame kokybiškų prezervatyvų gamintojo tinklapyje, nes ten neretai galite rasti akciją arba pasiūlymą nusipirkti visą prezervatyvų komplektą – tai būtų gerokai pigiau, o svarbiausia – saugumas tikrai garantuotas, tad pasidomėti kokybiškų prezervatyvų atsisiuntimu internetu tikrai verta.