Reklama internete – kas tas turinio marketingas

kokybiškas turinysKą tik susikūrėte interneto svetainę ir jau jums daug kas siūlo įsigyti reklamą, kuri neva jūsų svetainės lankomumą padidins keletą kartų? Neskubėkite, nes dabar yra daug apgavikų, siūlančių visiškai nenaudingą reklamą, kuri tik atneša nuostolius ir nieko daugiau. Pirmiausia, jums reikia pasidomėti visais reklamos būdais, nes jų yra ne vienas. Įprastai daugelis siūlo rinktis SEO paslaugas, tačiau tai ne visada atneša garantuotą naudą. SEO paslaugos labiau skirtos prekių ir paslaugų pardavimo svetainėms, bet aišku – ji gali pasitarnauti kad ir pramogų svetainėms. Viskas priklauso nuo jūsų svetainės pobūdžio, tad pirmiausia turėtumėte atsižvelgti būtent į tai.

Norint, kad reklama internete pasiteisintų, jums reikia kruopščiai peržiūrėti ar jūsų svetainėje pateikiama informacija yra lengvai suprantama ir dominanti skaitytoją. Kaip pavyzdį paimkime paprastą interneto tinklaraštį.

Informacines interneto svetaines jūs galite reklamuoti pasitelkiant minėtą SEO strategiją, galite bandyti išreklamuoti svetainę pasitelkiant turinio marketingą, galite naudoti įprastą banerinę reklamą. Visi reklamavimosi būdai atneša skirtingą naudą. Skaitytojų pritraukimui labiausiai siūlytume pasidomėti turinio marketingu, nes tai ir yra jūsų vadinamoji „prekė“. Jūsų svetainė turi generuoti lankytojų srautą, kurį paskui išnaudotumėte reklamos pardavimams, tad šiuo atveju, jums būtina didinti skaitytojų skaičių, o ne kažkokių pirkėjų kiekį. Būtent todėl reikėtų atsižvelgti į savo svetainės turinį – jeigu jis nebus įdomus, tai nauji skaitytojai ilgai neužsibus ir vėliau nebegrįš. Jeigu su jūsų svetainės turiniu viskas yra tvarkoje, tada siūlytume pradėti reklamuoti svetainę pasitelkiant turinio marketingą.

Turinio marketingas yra apibrėžiamas paprastai – tai straipsniai, nuotraukos, vaizdo įrašai, kuriais skaitytojai/žiūrėtojai noriai dalinasi įvairiuose kanaluose. Tai gali būti socialiniai tinklai, vaizdo įrašų svetainės, tokios kaip Youtube.com ir t.t. Esmė tame, kad jums reikia sukurti virusinį turinį, kuriuo vėliau dalintųsi skaitytojai – tokiu atveju neteks leisti daug pinigų reklamai, viskas sklis iš lūpų į lūpas. Tiesa, tokį turinį, kuriuo dalintųsi daug žmonių, sukurti nėra lengva, todėl neretai yra samdomi ir profesionalai. Jeigu rašymas yra jūsų pagrindinė veikla svetainėje, tai tikrai turėtumėte pasidomėti kokybiško turinio kūrimu – tokiu atveju jūsų turinys bus reklamuojamas nemokamai.