Seksualūs apatiniai sužadina aistras

seksualūs apatiniaiJau seniai žinoma, kad bet kokią gęstančią aistrą gali pažadinti seksualūs apatiniai. Jei norite nustebinti savo antrąją pusę ir ypatingai progai papuošite savo kūną seksualiais apatiniais, vertėtų nepamiršti, kad apatiniai kalba patys už save ir gali daug pasakyti apie Jūsų asmenybę.

Renkantis apatinius, reikėtų pradėti galvoti nuo jų spalvos: balta spalva skirta nekaltam flirtavimui, dažnai siejama su nekaltumu, raudona – žaismingai provokuoja ir sukelia erotiškas mintis, o juoda priskiriama seksualiai klasika, kuri sukelia aistrą. Iš to, kokios spalvos apatinius mėgstate dėvėti, galima spręsti apie tai, kokia Jūs esate lovoje. Be įprastų spalvų drąsiai galite rinktis margesnius ar ryškesnius atspalvius.

Jei sekate madas, Jums bus naudinga žinoti, kad į madą grįžtą griežto kirpimo apatiniai, liemenukų kaušeliai gana uždari, o kelnaičių juostos gana plačios. Apatiniai drabužiai su nėriniais, išsiuvinėti perlais primenčiais aksesuarais ar kristaliukais yra itin madingi ir atrodo labai seksualiai. Kristaliukais dekoruoti apatiniai prieblandoje sužėrės įvairiausiomis spalvomis ir Jūs atrodysite įspūdingai. Romantiškos sielos moterys gali drąsiai rinktis seksualius apatinius, pagražintus kaspinėliais. Šie apatiniai priskiriami seksualiems, nes tereikia patraukti už kaspinėlio krašto ir iš apatinių Jūs išsivyniosite kaip saldainis iš popieriuko.  Tai sukelia itin aistringas mintis Jūsų partneriui.

Dar vienas itin seksualus ir iš mados neišeinantis apatinis trikotažas – korsetai. Korsetai mados viršūnių neapleidžia dar nuo viduramžių laikų, jie tiesiog pakito savo forma ir dėvėjimo patogumu. Papuošusi savo kūną korsetu, Jūs išryškinsite savo gundančias kūno formas, o korsete esančios sagos ir raišteliai suteiks paslaptingumo ir įkaitins atmosferą. Svarbiausia, kad partneris nesusipainiotų Jūsų seksualiame apdare.

Jei Jūsų antroji pusė supranti ir mėgsta humorą, tai nebūtina į viską žiūrėti taip rimtai. Galite savo kūną papuošti apatiniais su linksmais užrašais ar piešinėliais. Pasirinkusi tokius apatinius parodysite savo partneriui, kad esate drąsi ir taip pat suprantate kas yra geras humoras, nebijote iš savęs pasijuokti ir mokate atsipalaiduoti.

Svarbiausia renkantis apatinius atsižvelgti į tai kas patinka Jums ir su kuo jaučiatės tikrai patogiai. Nei vieni apatiniai ant Jūsų kūno neatrodys seksualiai ir gundančiai, jei pati nesijausite su jais gerai.