Video registratoriai

video registratoriaiKiekvieną dieną šalies keliuose įvyksta bent keli eismo įvykiai. Vieni jų smulkūs, kiti, deja, baigiasi tragiškai. Kaip bebūtų, kai kuriuose jų nepavyksta nustatyti kaltininko ar kaltininkas pasišalina iš įvykio vietos, tad atgauti patirtus nuostolius ypatingai sunku. Dėl šios priežasties nemažai vairuotojų įsigyja vaizdo registratorius.

Carcam siūlomi videoregistratoriai yra puikus kainos ir kokybės pavyzdys, todėl įsigyti šį prietaisą dabar yra puiki proga. Jūs galite rinktis tiek pakankamai pigų ir paprastą, tačiau kokybišką ir savo darbą puikiai atliekantį prietaisą neišleisdami krūvos pinigų arba galite rinktis funkcionalų, aukštos raiškos prietaisą, kuris puikiai tiks net ir išrankiems automobilių savininkams. Kuris tinkamesnis Jums galite išsiaiškinti skaitydami toliau arba kreipdamiesi konsultacijos į Carcam specialistus.

Videoregistratoriai visų pirma yra skirti vaizdo filmavimui. Jeigu Jūs to ir siekiate bei nevažinėjate naktimis – pigiausias vaizdo registratorius Jums turėtų puikiai tarnauti. Jei vis tik norite geresnės vaizdo kokybės ar daugiau laiko praleidžiate prie vairo ir tamsiu paros metu, geriau investuoti šiek tiek daugiau į vaizdo kokybę ir turėti aiškesnius vaizdo įrašus net ir esant prastesniam matomumui. Tai gana aktualu už miesto, priemiesčiuose ar autostradose, kur greitis nepalyginamai didesnis ir daug sunkiau įžvelgti smulkesnes detales, tokias kaip valstybiniai automobilio numeriai ir pan.

Kai kurie videoregistratoriai savyje turi ir gerokai daugiau funkcijų. Ar jų Jums reikia mes nežinome, tad įvertinkite, ko tiksliai norite iš šio prietaiso ir rinkitės tą, kuris atitinka visus Jūsų poreikius. Kartais pataupyti dėl, atrodo, menko privalumo labai norisi, tačiau vėliau dėl to gali tekti gailėtis ir visada širdyje norisi geresnio prietaiso, tad siūlome geriau palaukti, bet įsigyti tikrai tokį video registratorių, kurio tikrai norisi.

Iš tiesų labai populiarūs yra patys pigiausi videoregistratoriai arba labai brangūs. Vidutinės klasės prietaisai nėra tokie populiarūs. Taip yra todėl, kad vienus renkasi tie, kuriems pagrindinis kriterijus yra prekės kaina, o kitus – tie, kuriems svarbiausia nepriekaištinga kokybė.

Jei vis dar negalite nuspręsti, kokio vaizdo registratoriaus norite – kreipkitės į Carcam ir sulauksite naudingo patarimo bei konsultacijos.