Apsidrauskite internetu ir mokėkite mažiau

draudimas internetuKaip žinia, vis daugiau paslaugų ir prekių yra perkeliamos į internetą. Tai yra gana paprasta paaiškinti – jeigu įmanoma kažką nusipirkti internete, tuomet tai yra kur kas patogiau, nes jums net nereikia išeiti iš namų, norint įsigyti savo norimą prekę. Taigi, tas pats galioja ir su draudimu internete – gauti savo norimą draudimo paslaugą dabar darosi vis paprasčiau, kadangi jums tereikia apsilankyti tokiame tinklapyje kaip ibrokeris.lt ir iš karto galėsite išsirinkti iš plataus draudimo paslaugų asortimento.

Draudimas internetu prieš pat kelionę

Juk šiais laikais dažnai būna tokių akimirkų, kai kiekviena sutaupyta minutė mums yra labai svarbi. Kad iš tikrųjų galėtumėte taupyti laiką, turite galimybę pirkti draudimą internetu prieš pat išvykdami į kelionę – juk tokiu atveju jums nereikės specialiai važiuoti į draudėjo būstinę ir ten tartis, nes viską tą patį galėsite padaryti tiesiog namie, atsivertę draudimo interneto puslapį ir per savitarnos sistemą patys atlikti visus reikiamus veiksmus. Tai yra ir kur kas patogiau dėl to, kad iš karto galėsite per virtualią skaičiuoklę pasiskaičiuoti, kiek jums draudimas internetu kainuos, tad tikrai žinosite už ką mokate ir galėsite sutikti arba paieškoti geresnio varianto.

Tas pats galioja ir tokioms draudimo rūšims, kur aplinkybės yra labai svarbios, pavyzdžiui, jūsų gyvybės draudimas. Galimas daiktas, kad norėdami internetu įsigyti tokį draudimą, turėsite palaukti šiek tiek ilgiau, kadangi po užklausos formos užpildymo ir išsiuntimo, su jumis turės susisiekti konsultantas. Tačiau jeigu reikia greitai apsidrausti prieš kelionę arba tiesiog prasitęsti savo automobilio KASKO arba privalomąjį draudimą, tuomet jums užteks pabūti prie kompiuterio penkias arba dešimt minučių ir jau turėsite savo draudimą. Atsiskaityti bus labai patogu ir paprasta, kadangi naudojama automatizuota elektroninės bankininkystės sistema, kuri jums nesukels jokių sunkumų ir papildomai nekainuos, o savo gautą automobilio draudimo polisą galėsite namie atsispausdinti su spausdintuvu.

Taigi, tie žmonės, kurie anksčiau manydavo, kad draudimas internetu arba apskirtai draudimas yra tik pasiturinčių žmonių prabangos dalykas, dabar gali nesunkiai suprasti klydę, kadangi užsukus į interneto portalą galima pamatyti visai nedideles draudimo kainas ir vos per dešimt minučių apsidrausti savo nuo nelaimingų atsitikimų, nuo neįvykusios kelionės, apsidrausti savo automobilį, vaikus ir visą šeimą kartu su jūsų turimu turtu – tikrai rasite jums idealiausių draudimo variantų internete.