Kalėdų senelio skambutis – nuostabi dovana Jūsų vaikui

Kalėdų senelio numeris

Artėjant gražiausioms metų šventėm daugelis mūsų galvoja apie tai, kaip parodyti vaikams, kad kalėdos yra stebuklinga šventė. Net ir šiais laikais, kai atrodo, kad komercijos yra labai daug – visa  tai pamatyti nėra sunku. Tik reikia norėti. Juolab, reikia nuo pat mažumės vaikams sakyti, kad ši metų šventė yra džiaugsmas sielai, tačiau ne daiktams.

Kalėdų senelio skambutis

Kalėdų senelio numeris yra skelbiamas viešai, tad jeigu norite, kad Jūsų vaikas pats išgirstų senelio žodžius ir tuo pačiu suprastų, kad ji nuostabi asmenybė egzistuoja – turite tokią galimybę. Yra ne viena linija ir Lietuvoje, kuri tekia tokias paslaugas. Žinoma, jos kainuoja, tad ne visi gali sau leisti. Galiausiai, galima paprasčiausiai paprašyti kito artimo žmogaus, kad jis pasikalbėti su Jūsų vaiku. Turbūt net negalite įsivaizduoti, kiek daug tai reiškia vaikui ir koks jis ypatingas pasijaus. Ypač tokiu atveju, jeigu senelis į jį keipi vardu ir tuo pačiu atsakys į visus vaikučiui rūpimus klausimus. Daugeliui toks pokalbis tampa stebuklo dalimi, kurią pajusti nori kiekvienas, svarbiausia, kad ir gali kiekvienas.

Kalėdų senelio laiškas

Viešai skelbiamas Kalėdų senelio numeris yra ne vienintelis būdas pabendrauti su seneliu. Kur kas labiau apčiuopiama galimybė, kuri dažnai saugoma ištisus metus yra Kalėdų senelio laiškas. Tokiu mėgautis gali beveik kiekvienas vaikas. Tiesa, tėveliai turi paaiškinti, kad senelis dažniausiai atsako tiems, kurie patys pirmi parašo laišką. Tai reiškia, kad jeigu vaikas neparašys, jis gali nesitikėti, kad ir senelis jam rašys. Štai todėl laiško rašymas turi tapti labai maloniu ritualu, kuris išbandomas jau lapkričio mėnesį. Jeigu vaikas pats dar nerašo, tokiu atveju tėvelių pareiga yra perteikti, kad vaikučio mintys būtų parašytos popieriuje ir tuo pačiu laiškas pasiektų senelį.

Namų aplinkos puošimas

Nors šventiniu laikotarpiu visa aplinka labai puošiasi ir dažniausiai sunkiai pavyksta rasti vietą, kuri nespindėtų žaisliukais, tačiau išties pati asmeniškiausia aplinka yra namuose, tad natūralu, kad tokiu atveju reikia jiems skirti daugiausia dėmesio. Taip pat, puošti namus ne dirbtiniais žaisliukais, tačiau daryti žaisliukus patiems. Tokiu atveju namuose bus kur kas daugiau norimos atmosferos. Jeigu vaikai jau paaugę – žaisliukų gamyba kartu gali būti labai maloni ir visus sujungianti pramoga, kuri tuo pačiu ir lavina. Gamindami ir puošdami namus taip pat kalbėsite apie tuos stebuklus, kurie yra aplenks mus ir tuo pačiu Kalėdų magija, kuri tai maloniai nusiteikia. Tai dažniausiai paskatina vaikučius suprasti, kodėl ši šventė taip vertinama.

Kas yra Kalėdos?

Kalbant apie Kalėdas kiekviena šeima gali pati nuspręsti – kas jiems yra ši šventė. Kol vieni vis dar mini katalikiškas tradicijas, tuo tarpu kiti dažniausiai kalba apie šeimos šventes, kadangi poisiadieniai suteikia galimybę susitikti su tais žmonėmis, kurie gyvena labai toli. Juolab, tai laikas, kai dažniausiai visi grįžta pas savo tėvelius, parodo jiems, kad jie labai svarbūs, galiausiai, tai laikas, kai atsiranda daug naujų pažinčių. Svarbiausia, kad kiekviena šeima gali pasirinkti jai labiausiai tinkamą modelį ir tokį pristatyti vaikui. Taip pat, visi modeliai yra geri ir šiais laikais vis rečiau kalėdos siejamos su religija ir tuo pačiu kančia. Tai – džiaugsmo dienos ir tuo pačiu jas minėti reikia kuo pozityviau ir tuo pačiu kuo jaukiau.

Kalėdų senelio numerį rasite https://www.seneliolaiskas.lt/kaledu-senelio-numeris/