Kokį granulinį katilą pasirinkti?

katilaiGranuliniai katilai yra vienas iš dažniausių pasirinkimų siekiant, kad namuose būtų šiltą ir jauku. Žinoma, galima rasti ir daugiau šildymo alternatyvų, tačiau būtent ši labiausiai mėgiama ir tuo pačiu dažniausiai tautiečių pasirenkama. Tai, kad ji populiari geriausiai ir geba įrodyti, kad žmonėms paslauga tinka ir jie mielai naudojasi galimybe džiaugtis šiltais namais už gana nedidelę kainą. Juolab, tokie katilai dažniausiai kartu su termoreguliatoriais, kurie padeda nustatyti, kokios šilumos namuose norite. Nuo pačios intensyviausios, kuomet lauke minus 30 iki kiek mažesnės, kai lietuviška žiema tautiečius apdovanoja lietu, o ne sniegučiu.

Visgi, katilai turi platų pasirinkimą, tad ieškant labiausiai tinkančio varianto teks susidėlioti kai kuriuos pliusus ir minusus, kurie gali būti naudingi siekiant suvokti, ką geriausia yra pirkti.

  1. Vieni katilai turi galimybę reguliuoti temperatūrą, kiti – ne. Būtent todėl siūloma pasirinkti tokį, kuris leidžia šaltą vakarą paintensyvinti kiek labiau šilumą. Termoreguliatoriai – aspektas į kurį tikrai reikėtų gana daug kreipti dėmesio.
  2. Dažnai pasirinkimą apriboja kaina. Kiekvienas žmogus pasirenka tokį variantą, koks jam tinka labiausiai pagal piniginės poreikius. Žinoma, nereikėtų taupyti tokioje vietoje. Juk ir katilai perkami ne mėnesiui ir ne dviems, o dažniausiai geram dešimtmečiui.
  3. Ekonomiškumo lygis turėtų būti esminis siekiant geriausio varianto. Žinoma, dažniausiai A klasės katilai yra kiek brangesni, tačiau jie reikalauja mažesnių sąnaudų. Tokiu atveju permokos sumą susigrąžinsite per vieną sezoną. O juk liks kūrenti dar dešimt. Būtent todėl labiau rekomenduojame pirkti ekonomišką. Vėliau džiaugsitės rezultatu.
  4. Katilai skiriasi ir priklausomai nuo to, kuo jie bus kūrenami. Šiuo metu galima rasti labai daug įvairiausių būdų. Nuo duju, kurios gal kiek brangus, tačiau labai komfortabilus variantas, iki malkų bei kietų granulių, kurios dažniausiai pasirenkamos dėl mažesnės investicijos.

Katilai pasirenkami pagal konkrečius aspektus, kurie aktualūs kiekvienam žmogui. Tiksliai žinodamas, ko jums reikia – gebėsite atrasti tinkamiausią variantą. Susidėliosite pliusus ir minusus kurie padės apsispręsti.