Kur galima aplankyti įdomiausius Europos pramogų parkus?

skrydžiaiTurbūt visi žino, jog Jungtinės Amerikos Valstijos garsėja savo pramogų parkais. Jų ten tiesiog nesuskaičiuojama galybė. Vis dėlto, nebūtina keliauti už Atlanto vien tam, kad apsilankytumėte puikiame nuotykių parke. Jų galima surasti ir čia, Europoje. Šiais laikais itin palanku keliauti į pramogų parkus visoje Europoje, nes skrydžiai į kone visas senojo žemyno šalis siūlomi itin pigiai. Tokių pasiūlymų apstu internete. Pavyzdžiui, apsilankę internetiniame greitai.lt puslapyje nebejotinai rasite ne vieną patrauklų kelionių pasiūlymą. Jums teliks apsispręsti, kur labiausiai norite nukeliauti. Tad, kokius įdomiausius pramogų bei nuotykių parkus galima aplankyti Europoje

Bene žymiausias Europos pramogų parkas yra Vokietijoje. Jis vadinasi Europos parkas, nes jo tematika tiesiogiai susijusi su skirtingomis Europos šalimis. Apsilankyti Europos pramogų parke itin rekomenduojama su vaikais. Juk laikas praleistas tokiame interaktyviame atrakcionų bei nuotykių parke gali padėti mažiesiems sužinoti itin daug apie įvairias Europos šalis ir sužadinti jų smalsumą. Žinoma, šiame parke lygiai taip pat smagu ir suaugusiems. Juk jame netrūksta pačių įvairiausių veiklų bei atrakcionų. Tad, kiekvienas suras kažką mielo ir įdomaus. Europos parke tikrai verta apsilankyti jau vien todėl, jog aviabilietai į Vokietija šiuo metu yra vieni iš pigiausių.

Žinoma, visi yra girdėję apie žymųjį Disneilendą. Šis pramogų parkas į Prancūziją pritraukia itin daug turistų. Turbūt nė nereikia sakyti, jog Disneilende svajoja apsilankyti kone visi vaikai, tačiau jame ras ką veikti ir suaugusieji. Apsilankymas šiame teminiame nuotykių parke tarsi kelionė į neatrastą pasakų šalį. Disneilendas išlaisvins kiekvieno fantaziją ir sugrąžins malonumą svajoti. Tad, užsukti į Disneilendą tiesiog privaloma. Juk šis pramogų parkas yra čia pat, Europoje, tačiau apsilankymas jame nukelia tarsi į visiškai kitą pasaulį. Skamba nuostabiai, ar ne? Dar nuostabiau yra tai, jog bilietus į Prancūziją, kurioje i yra šis ypatingas pramogų parkas, galima įsigyti už tiesiog juokingą kainą. Tad, nėra priežasčių, kurios galėtų sutrukdyti kelionei į magiškąjį Disneilendo pasaulį.

Dar vienas parkas, kuris sužavės visus magijos ir pasakų mėgėjus nepriklausomai nuo jų amžiaus, yra Danijoje. Tai – populiarusis Tivoli nuotykių parkas. Šis parkas įkurtas Kopenhagoje jau beveik prieš du šimtus metų. Tad, nenuostabu, jog nemaža dalis turistų plūsta į Kopenhagą būtent tam, jog apsilankytų šiame unikaliame parke. Kodėl jis toks unikalus? Tivoli pramogų bei atrakcionų parkas yra sukurtas remiantis H. K. Anderseno pasakomis. Juk šio autoriaus pasakos skaitomos bei mylimos visame pasaulyje. Tad, kas galėtų būti nuostabiau nei apsilankymas pramogų parke, kuris tiesiogiai susijęs su H. K. Anderseno pasakomis? Kaip jau minėjome, šiame parke ras ką nuveikti bet kokio amžiaus lankytojai. Juk nuostabios ir magiškos H. K. Anderseno pasakos suvienija visus, kurie bent trupučiuką vis dar tiki stebuklais.

Paminėjome vos kelis įdomiausius pramogų bei nuotykių parkus, kuriuos galima aplankyti Europoje, tačiau jų yra gerokai daugiau. Tai tik įrodo, kad ir Europoje yra ką nuveikti, nes atrakcionų kultūra čia itin gerai išvystyta. Nuostabu yra tai, jog kiekvienas gali rasti nuotykių parką, kuris atitinka jo pomėgius. Tad, prieš keliaujant į kurią nors Europos šalį verta pasidomėti joje esančiais pramogų parkais. Galite likti labai maloniai nustebinti jų gausos bei įvairovės. Jums beliks tik išsirinkti patį tinkamiausią ir įdomiausią. O galbūt aplankysite net kelis?