Durex prezervatyvai norintiems kokybės

durex prezervatyvaiGalbūt baiminatės dėl nesaugių lytinių santykių? Galbūt nesate tikri, kuri kontraceptinė priemonė yra kokybiškiausia šioje srityje? Žinokite, kad Durex prezervatyvai jau dešimt metų yra pripažįstami kaip pati kokybiškiausia apsaugos priemonė pasaulyje. Jų pardavimai ir naudojimas yra paplitęs bene visose pasaulio valstybėse. Taip yra todėl, kad daugumai žmonių Durex prezervatyvai asocijuojasi su aukščiausia kokybe ir apsauga, o tai ir yra pačios svarbiausios savybės kalbant apie apsaugos priemonės patikimumą.

Atsižvelgiant į daugelio apklaustų žmonių nuomonę, Durex prezervatyvai yra patys įsimintiniausi tų, kurie gyvena aktyvų lytinį gyvenimą. Šiuos prezervatyvus naudoja tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės, o tai ir parodo, kad dauguma Durex prekinį ženklą laiko kokybės ženklu.

Durex prekinis ženklas ne tik pasižymi aukščiausios kokybės savybėmis, tačiau taip pat tuo, kad turi didelę prekių įvairovę. Tarp jų galite rinktis sau mėgstamiausią variantą nuo paprastų iki sukeliančių skirtingus pojūčius. Taip pat viena svarbiausių Durex prezervatyvų savybių yra platus paskirties pasirinkimas. Vieni prezervatyvai pasižymi tuo, jog juose yra skirtingas lubrikanto kiekis: vienuose jo yra daugiau, o kituose jo visiškai nėra, todėl rinkdamiesi prezervatyvus rinkitės tai, kas yra aukščiausios kokybės.

Nustebsite, bet šio prekinio ženklo gaminiai gali jus pradžiuginti ir įvairių kvapų bei skonių įvairumu. Šie prezervatyvai gali būti puikus pasirinkimas, jei norite išbandyti kažką netradicinio ir patirti naujų pojūčių. Malonūs aromatai leis lovoje atsipalaiduoti abiem parteriams, todėl šie nauji pojūčiai nebus savanaudiški.

Ar norite patirti dar daugiau neatrastų emocijų sekso metu? Jei taip, tai galite rinktis iš tokių rūšių, kurios skirtos tam, kad lytinio akto metu partnerė jaustų dar didesnį malonumą – prezervatyvų paviršius su iškilusiais ranteliais ir taškeliais būtent skirtas šiam tikslui. Be abejo, šie prezervatyvai leidžia mėgautis seksu ir vyrui, todėl tai nėra savanaudiškas moters pasirinkimas.

Durex taip pat turi prezervatyvus skirtus tiems, kurie nori mėgautis ilgesniu lytiniu aktu arba tiems vyrams, kurie turi sutrikimų. Šie prezervatyvai pasižymi tuo, jog guma iš vidaus yra sutepta specialiu tepalu, kurio pagalba atitolinama lytinio akto kulminacija ir leidžia vyrams išlikti ištvermingiems sueities metu. Ši rūšis leidžia ne tik kontroliuoti situaciją, bet ir padidinti orgazmo malonumą pabaigoje.

Šių prezervatyvų kokybe tikrai nenusivilsite, nes jie gaminami iš latekso gumos. Durex prekinio ženklo produktai yra žymimi Europos Sąjungos patikros sertivikatu CE. Jeigu jums kokybė ir patikimumas yra pačios svarbiausios savybės – patariama rinktis būtent šio gamintojo prezervatyvus.