Karnavaliniai kostiumai pagal Jūsų gimtadienio šventės temą

karnavaliniai kostiumaiKiekvienam iš mūsų artėjantis gimtadienis kelia susirūpinimą ir savotišką nerimą, kai nežinome, kur švęsti, kiek draugų pasikviesti, arba koks kiekis jų ateis nekviesti. Geriausia yra susiplanuoti šią šventę iš anksto, nes juk sakoma, kad ji – tik kartą metuose, tad kodėl gi nepaminėjus savojo gimtadienio smagiai ir turiningai. Jau įprasta daugelį švenčių minėti parenkant jai tam tikrą temą. Gimtadienio balius – ne išmintis. O idealiausiai gimtadienio šventės temą gali atspindėti tik karnavaliniai kostiumai.

Drabužiai, kuriais vilkėsite šventės metu gali būti patys įvairiausi. Rengiate hipių vakarėlį – gausite Jamaikos stiliaus kepurę su ilgomis garbanomis. Planuojate raganų šou – tuomet tikrai nebus sunku surasti ne tik raganai skirtą kepurę, šluotą, bet ir visą kostiumą. Taip pat vyrai labai lengvai gali tapti moterimis, o moterys, priešingai – vyrais. Tokie teminiai vakarėliai labai mėgiami tiek vaikų, tiek suaugusių. Tądien galima įsijausti į bet kokio asmens ar personažo vaidmenį ir šėlioti į valias. Juk gimtadienis – tik vieną vienintelį kartą per metus!

Karnavaliniai kostiumai gali būti išsinuomojami arba nusiperkami. Deja, bet nuomos punkte dažnai gali būti, kad negausite reikiamo drabužio ir jis jau bus išnuomotas. Taip pat dažna problema – tai dydžių trūkumas. O jeigu dar Jūsų gimtadienis yra žiemos švenčių laikotarpiu – tai tikimybė surasti norimą ir reikiamą kostiumą sumažėja iki minimumo. Geriausia nusipirkti karnavalinį kostiumą, kurį vėliau, po keleto metų, galėsite vėl apsivilkti, paskolinti draugams bei giminaičiams arba taip pat sėkmingai nuomoti, o gal ir parduoti.

Karnavaliniai kostiumai dažniausiai yra žymiai pigesnis sprendimas, nei puošnių suknelių siuvimas bei vyriškų kostiumų pirkimas. Jums nereikės sukti galvos nei dėl aprangos, nei dėl avalynės. Juo labiau galėsite pamiršti prestižišką makiažą bei šukuoseną. Gimtadienio tema tikrai neįpareigos keliauti pas kirpėją ar visažistę, kuri paslėptų visus spuogelius bei raukšleles, o netvarkinga šukuosena gali būti vakaro vinis vaidinant šelmišką dainininkę ar tą pačią raganą.

Taigi ilgai nesvarstę galvokite būsimos gimtadienio šventės temą ir rūpinkitės karnavalinių kostiumų įsigijimu iš anksto. Linksmo ir nuotaikingo gimtadienio!